Eğlence Block Fortress

Published on Nisan 18th, 2013 | by Suat BALCI

0

iOs için Block Fortress oyunu

iOs için Block Fortress oyunu Suat BALCI

Summary:

82%


User Rating: 0 (0 votes)

Black Fortress gibi oyunlara inceleme yazısı yazmak oldukça meydan okuyucu olabiliyor. Sadece bu oyunların her şeyin nasıl işlediğini anlamak için görkemli bir öğrenme eğrisi olduğundan değil, aynı zamanda sadece düşman tarafından ezilsin ve yok edilsin diye güzel görünümlü bir üs yapmak için saatlerini harcayabildiğinden, çünkü düşman güçlerinin katliamından kurtulup hayatta kalmak için çalışmak daha fazla zaman alacaktır. Bu noktada belki de kendimizi aşıyoruz. Block Fortress esasında Minecraft ile kule savunma oyunları karışımı… Ve evet, tam olarak bu yüzden öğrenme eğrisi görkemli olabiliyor (Minecraft oynayanlar anlayacaktır).Block-Fortress

Üç oyun modu var ve bunlar kaydırarak uyarlayabileceğiniz güç dereceleri sistemine göre çalışıyorlar. Sandbox modu size sınırsız kaynak verir ve düşman saldırılarını zorla kabul ettirir, hayatta kalma modunun dalga dönüşümleri var, size sınırlı sayıda kaynak vermekle başlar ve hızlı başlangıç modu ise ikisinin ortası gibi bir şeydir. Oyun başladığı zaman, inşa etme modundasınızdır ve kışlanızı seçtiğiniz haritada(seçki içersinden veya rastgele haritalardan) bir yelere yerleştirmeniz gerekir. Başparmağınızı sol aşağı köşeye yerleştirerek hareket edersiniz ve ekranın herhangi bir yerindeki diğer bir parmak yardımıyla etrafa bakarsınız. Aşağıda bir hızlı seçki göstergesi var ve bu parçalar sağ üst köşedeki inşaat menüsüne erişme yoluyla değiş tokuş edilebilir veya ilave edilebilir. Bir blok seçildiğinde haritada yerleştirmek için bir bölüm belirlenir ve bloklar istediğiniz kadar yüksek olacak şekilde yığılabilir. Saldırı her yönden gelebilir, yani üssünüzün dört yönden de emniyetli olduğuna emin olmalısınız.

Hızlı seçki göstergesi duvarları inşa etmek için taş temelleri (bu düşmanların kolayca yok edebildiği zayıf bir materyaldir), bir makineli tüfek kulesini ve üssünüzün küçük bir kısmı ve savunması için güç temin edecek güç bloğunu içerir. Eğer sandbox modunda oynamıyorsanız, savunmanızı güçlendirmek ve kazandığınız kaynakları korumak için mayın döşemeniz gerekecek ve oyuncu olarak sizde kavganın içinde olduğunuzdan, çiftlikler de sağlığınızı yüksek tutmaya yardım edecek. Bir kez saldırı başladığında, ateşli silahlara erişebilir, harita üzerinde hareket edebilir ve istediğiniz yüzeye tırmanabilirsiniz. Düşmanları öldürmenin tecrübeye faydası olur bu da oyuncu için daha iyi silah edinmeyle sonuçlanır ve bu inşa etme, güçlendirme ve öldürme döngüsü siz sınırı aşana kadar kendini tekrar eder.

Görsel sitilinin bile Minecraft’la oldukça benzer olması karşılaştırma yapmamayı güçleştiriyor. Oyun beceriden ziyade daha çok hayatta kalmaya odaklanmış gibi görünüyor. Bu inceleme ne üzücü ki sadece mümkün olan yüzeyi kazıyarak yapıldı. Yaratıcılık ve deney yapma arzusu içinde olanlar Block Fortress’te sayısız saatlerini geçirebilirler, tekrarlanan deneyler boyunca kusursuz savunmayı yaratırlar. Diğerleri ilk baştaki büyük öğrenme eğrisi(yetersiz eğitim) nedeniyle vazgeçebilirler. Bu oyun açıkça ‘sev ya da terk et’ tarzı ve umarım bu inceleme size hangi tarafı seçeceğinize dair iyi bir izlenim verir.

iOs için Block Fortress oyununu 1,79 Tl ye indir.Tags: , , , ,


About the AuthorBir Cevap Yazın

Back to Top ↑

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-31647767-3']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();