Simülasyon deer-hunter-1

Published on Eylül 20th, 2013 | by Burak Göç

1

Deer Hunter 2014: iOS için bedava indir

Deer Hunter 2014: iOS için bedava indir Burak Göç

Summary:

92%


User Rating: 1.5 (154 votes)

Deer Hunter zaten bildiğiniz gibi bilgisayar üzerinden ve diğer platformlar üzerinden de oynadığımız bir avcılık simulasyon oyunudur. Sadece bir avcılık simulasyonu değil aynı zamanda da piyasada ki en iyi simulasyon oyunlarından birisidir. Glu tarafından iOS platformu için çıkartılan oyun gerçekten harika özellikliere sahip. Öncelikle oyunda sadece geyik avlamıyoruz. Tavşan, dağ keçisi, fil, kutup ayısı, geyik, kurt türleri, ördekler ve daha birçok hayvan oyun içerisinde farklı yerlerde sizler tarafından avlanmayı bekliyor. Seviyeniz geliştikçe harita üzerinde yeni av sahaları da açılıyor.

deer-hunter-4

Oyun da en çok göze batan noktalar ise efektlerin mükemmelliği. Gerçekten boyutunu ve ücretsiz olmasını göz önüne koyduğumuzda harika derecede büyüleyici efektlere sahip. Kan efektinin yalnızca biraz daha geliştirilmesi sanki daha iyi olabilirmiş. Kan bol şekilde sıçrayınca efekt piksel piksel oluyor grafik yönünden tek eksisi bu. Oyunda yeni silahlar alabiliyor ve daha da önemlisi kendi silahımızı geliştirebiliyoruz.

Bunu çok detaylı yapmışlar, sadece silahınızın üzerine gelip geliştirme butonuna basmıyorsunuz. Namludan dürbüne kadar silahınızın istediğiniz bütün parçalarını geliştirebiliyorsunuz. Bu da zaten zevkli olan oyunu iyice tadından yenmez bir hale getirmiş. Oyunun tek eksisi ise bedava olduğu için size çok fazla kısıtlama getirmeleri oluyor. Eğer iOS değil ancak Android kullanıcısıysanız sizinde bu harika oyunu kaçırdığınız için üzülmenize gerek yok kısa süre sonra Glu oyunu Android platform içinde ücretsiz olarak kullanıma sunacağını duyurdu bile.

Deer Hunter 2014: iOS için bedava indir ve oynaTags: , ,


About the Author

Uzun yıllar boyunca teknoloji ve uygulamalar ile yakından ilgilenmiş bir Apple kolik, ya da tüm teknolojinin delisi diyebiliriz. Uzmanlık alanı strateji oyunları olan ben 2 gün yemek yemeden strateji oyunu oynayabilme kapasitesine sahibim.One Response to Deer Hunter 2014: iOS için bedava indir

Bir Cevap Yazın

Back to Top ↑

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-31647767-3']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();