Aksiyon brothers_

Published on Ekim 10th, 2013 | by Emin Öz

0

Brothers: A Tale of Two Sons, PC için Macera Oyunu

Brothers: A Tale of Two Sons, PC için Macera Oyunu Emin Öz

Summary:

70%


User Rating: 4.6 (2 votes)

Starbreeze’in çok iyi hazırladığı masalsı macera oyunu Brothers: A Tale of Two Sons ile bu sene kaliteli bir oyun bulmakta zorlanmayacağız gibi. Gerçekten afilli bir oyun olan Brothers : A Tale of Two Sons, aslında Starbreeze’den beklemediğiniz bir oyun yani Syndicate ve The Darkness’ta olduğu gibi kirli satıcılarla pekte karşılaşmıyorsunuz. Ağır külfetli oyunların aksine, Brothers : A Tale Of Two Sons oyunu gerek kendine has anlatım ve tasarımıyla gerekse oyun mekanizması ve tematik hikaye anlatımıyla sıradan hikaye tarzı oyunlardan bir adım öne çıkıyor.

brothers_europe05_big

Oyunu basitçe anlatmak gerekirse, iki kardeş hasta babalarını iyileştirmek için mistik bir güç arıyorlar ve bulmak için tüm dünyayı geziyorlar. Karakterler uydurma bir dilde konuşuyorlar ve oyun duygusal bir tonda ilerliyor. Bu tabiki bireysel kişiliklerinin anlanmasında ciddi başarı sağlamış. Mesela genç olan kardeş annesini boğulurken görüyor, bu sebeple yüzmekten korkuyor ve büyük kardeşinden bu konuda yardım istiyor. Fakat oyunda onun faydası, sadece onun geçebileceği kadar küçük olan yerlerde var. Seyahatleri boyunca an ve an karşılaştıkları sorunları birbirlerine yardım ve göreceli güçleriyşe çözüyorlar.

Oyunun oldukça basit kontrol şeması ile oldukça takdirinizi kazanacak ve bu iki kardeşin birbirlerine nasıl güvendiğini ve alandaki oldukça rahat kontrol ettiğinize şaşıracaksınız. Kardeşlerden her birini ayrı ayrı analog çubuklarla yönlendirebiliyor ve tetikleyebiliyorsunuz.

Fiyatı, sürükleyici hikayesi ve oldukça rahat kontrolü ile bu oyunu oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Brothers: A Tale of Two Sons Resmi İnternet Sitesi

Brothers: A Tale of Two Sons oyunu 14,99$’a indir ve oynaTags: , , , ,


About the AuthorBir Cevap Yazın

Back to Top ↑

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-31647767-3']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();