Eğlence candy-crush-saga

Published on Şubat 26th, 2013 | by Suat BALCI

0

Âşık olacağınız bir oyun Candy Crush Saga

Âşık olacağınız bir oyun Candy Crush Saga Suat BALCI
Grafik - 90%
Gameplay - 94%
Oyun süresi - 86%

Summary: Candy Crush Saga âşık olacağınız ve bağımlılık yaratan bir oyun

90%


User Rating: 2.6 (10 votes)

Candy Crush Saga ya âşık olmamak muhtemelen imkânsız. Oyunun Facebook uygulaması, Android uygulaması ve iOs (iPod, iPhone, iPhone) uygulaması bulunuyor. Olağanüstü Facebook entegrasyonuyla her zaman aldığınız puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Candy Crush Saga daki amaç basit eşleşen üç veya daha fazla renkli şekerlere dokunarak ortadan kaldırmak ve ekrandaki alanı temizleyerek yüksek puanlara ulaşmak. Bunların yanı sıra tasarımcılar oyunun içine ilgi çekici unsurlar da eklemiştir. Örneğin bazı bölümlerde karşınıza çıkan jel küpleri eşleştirerek ekranı temizleyebilirsiniz. Bunlar diğerlerinden farklı olarak ekranın altında oyunculara belirtilirler. Oyunda ki püf nokta sınırlı sayıda olan hamleleriniz iyi kullanmak yoksa hamlelerinizin bitmesiyle sizin için de oyun biter.

Boosters olarak bilinen güç yükseltmelerinin eklenmesiyle oyun karmaşık bir hal alabiliyor. The Lollipop Hammer oyuncuların istekleri üzerine oyunda şeker çarpıştırmalarına da imkân sağlıyor. Yani oyuncular aynı anda birbirleriyle oynama imkânına sahipler. Karşılıklı oyunda fazladan beş hakka daha sahip olunuyor. Tabi bunlar için bazı öğeleri toplayarak kilitleri açmanız gerekiyor.

Oyun farklı platformlar da ücretsiz olmasına rağmen oyun içerisinde ki Boosters ları satın alabilirsiniz. Ek olarak can satın alabilir, belli miktar da bekleme zamanı alabilir, Facebook dan arkadaşlarınıza isteklerde bulunabilirsiniz. Oyunda para harcamak için herhangi bir baskıda bulunulmuyor fakat ilerleyen bölümlerde oyun Boosters sız son derece zorlaşıyor.

Arkadaşlarınızın entegrasyonuyla oyundaki mevcut yüksek puanları görüntüleme özelliği oyunu daha da bağımlılık yapar hale geliyor. Kimin önde olduğunu görebilir ve onun üstüne çıkmak için saplantılı hale gelebilirsiniz.

Eklenen yüksek çözünürlüklü grafikleriyle, kendine özgü ses ve müzikleriyle Candy Crush Saga âşık olacağınız ve bağımlılık yaratan bir oyun.

iOs için Candy Crush Saga yı ücretsiz indir.

Android için Candy Crush Saga yı ücretsiz indir.

Web’den browser ile ücretsiz oyna 

Tags: , , , , , , , , ,


About the AuthorBir Cevap Yazın

Back to Top ↑

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-31647767-3']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();